O nas

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu transportu i logistyki, podnośników koszowych, koparko-ładowarek i kombajnów zbożowych. U nas znajdziesz zawsze sprawdzone rozwiązania i uczciwe, jasne warunki, bo dbamy by nasi Klienci zawsze byli zadowoleni ze współpracy z nami.

Nasza rodzinna firma powstała w 2012 roku. Działalność rozpoczęliśmy od zakupu pierwszego auta ciężarowego. Od początku OSA działa wielokierunkowo. Stawiając nacisk na uczciwość, pracowitość, satysfakcję z wykonanej pracy oraz zadowolenie klienta.

Branże, w których poruszamy się, związane są z przemysłem głównie ciężkim, co stawia przed nami duże wyzwania, nierzadko składające się na ekstremalne warunki wykonania zlecenia.

Nowoczesność i tradycja -właśnie te dwa zagadnienia, zestawione ze sobą, określają sposób działania firmy OSA. Stawiając na nieustanny rozwój starannie dobieramy partnerów hołdując zasadzie, że dobry biznes zawsze działa w dwie strony.

Dzięki zdobywanemu latami doświadczeniu możemy systematycznie rozwijać się i pogłębiać swój warsztat. Mamy świadomość, że jesteśmy dopiero na początku niekończącej się drogi do doskonałości.